KALENDER 2024

DatumKlockslagHändelseÅlderAktivitetSpeltidPlatsSpelformDomare
2024-06-1509:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningFP19Träning FP19AHel plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00F8 Nordvästra blå, vår (nybörjare)P/F16Hittarps IK - Västra Karups IF3 X 10HHalv planEbba Svensson (079-339 90 63)
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:00P13 Nordvästra A, vårP11Råå IF röd - Hittarps IK vit3 X 20Hedens IP, Helsingborg plan 6, 9-mannaHalv plan
10:00P11 Nordvästra B2, vårP13Åstorps FF vit - Hittarps IK svart3 X 15Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1Halv plan
10:00P9 Nordvästra lila, vårP15Ödåkra IF vit - Hittarps IK blå3 X 10Toftavallen B-plan 5-mannaHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
10:30P14 Nordvästra A, vårP10Fortuna FF röd - Hittarps IK svart3 X 20Örbyvallen A-plan 9-mannaHalv plan
11:00F12 Nordvästra B, vårF12/13Hittarps IK svart - Vejby IF3 X 15FHalv planArman Canak (073-353 15 55)
11:00P16 Nordvästra, vårP08Hittarps IK - Allerums GIF2 X 40CHel planDomare Utifrån ()
11:00P15 Nordvästra A, vårP09Vejby IF orange - Hittarps IK röd3 X 20Vejby IP A-PlanHel plan
11:00P14 Skåneserie Norra, vårP10Helsingborgs IF - Hittarps IK3 X 20Olympiafältet Plan 8 9-mannaHalv plan
11:00TräningsmatchP12Hittarps IK - BK Olympic3 X 20BHalv plan
11:00P10 Nordvästra C3, vårP14Hittarps IK svart - Helsingborgs AIS3 X 15EHalv planLinus Nykvist ()
12:00F11 Nordvästra C2, vårF12/13Höganäs BK - Hittarps IK3 X 15Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-mannaHalv plan
12:00F9 Nordvästra gul, vårF14/15Helsingborgs IF - Hittarps IK3 X 15Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-mannaHalv plan
13:00F16 Norra, vårDam UHittarps IK - Högaborgs BK (9m9)2 X 45CHel planDomare Utifrån ()
13:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenLandvetter IS - Hittarps IK2 X 45Landvetter IP A-planHel plan
13:00P13 Nordvästra B1, vårP11Hittarps IK svart - Strövelstorps GoIF3 X 20BHalv planVilgot Wallmark (072-719 42 77)
13:00P13 Nordvästra A, vårP11Helsingborg City FC - Hittarps IK vit3 X 20Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 9-mannaHalv plan
13:00P12 Nordvästra C2, vårP12Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF3 X 15EHalv planLukas Nyman (0763211301)
13:00P10 Nordvästra D, vårP14Hittarps IK vit - Röstånga IS3 X 15FHalv planLinus Nykvist ()
15:00F13 Nordvästra B, vårF11Hittarps IK - Ödåkra IF3 X 20DHalv plan
15:00P12 Nordvästra B2, vårP12Hittarps IK röd - Landskrona BoIS svart3 X 15FHalv planElliot Fransson (070-384 02 23)
Arman Canak (073-353 15 55)
15:00P10 Nordvästra B2, vårP14Hittarps IK röd - Dösjöbro IF röd3 X 15EHalv planLinus Nykvist ()
16:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UHittarps IK 2 - Högaborgs BK2 X 45CHel planDomare Utifrån ()
2024-06-16P8 Nordvästra grön, vårP/F16Kågeröds BoIF - Hittarps IK vit3 X 10Halv plan
09:00P9 Nordvästra grön, vårP15Hittarps IK röd - Eskilsminne IF grön3 X 10HHalv planLiv Åkerberg (070-999 39 04)
10:00F10 Nordvästra B, vårF14/15Råå IF orange - Hittarps IK gul3 X 15Hedens IP, Helsingborg plan 2AHalv plan
11:00P15 Skåneserie B, vårP09Hittarps IK - Staffanstorp United FC3 X 20CHel planDomare Utifrån ()
11:00P14 Nordvästra C2, vårP10Hittarps IK vit - Gantofta IF3 X 20DHalv planJoel Kullenberg (073-338 77 02)
11:00P11 Nordvästra B3, vårP13Landskrona BoIS vit - Hittarps IK röd3 X 15Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1Halv plan
11:00P10 Nordvästra B1, vårP14Hittarps IK blå - Vejby IF blå3 X 15EHalv planAxel Börjesson (0733137242)
Nils Bergkvist (0763117200)
11:00P9 Nordvästra svart, vårP15Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit3 X 10GHalv planLinus Nykvist ()
11:00P9 Nordvästra röd, vårP15Hittarps IK gul - Hjärnarps GIF vit3 X 10HHalv planJack Hanell ()
12:30F14 Skåneserie, vårF10Borgeby FK - Hittarps IK3 X 25Borgeby IP B-plan 9-mannaHalv plan
13:00F17 Skåneserie, vårDam UFC Rosengård - Hittarps IK2 X 45Malmö IPHel plan
13:00F14 Nordvästra C1, vårF10Hittarps IK röd - Höganäs BK3 X 25DHalv planLinus Nykvist ()
13:00F14 Nordvästra C2, vårF10Skäldervikens IF - Hittarps IK svart3 X 25Skäldervikens IP B-plan 9-mannaHalv plan
13:00F9 Nordvästra röd, vår (nybörjare)F14/15Hittarps IK Vit - Billesholms IK3 X 15HHalv planAlvin Bakir ()
13:00Division 1 Herr J Skåne Norra, vårHerr SenHittarps IK 1 - Eslövs BK 12 X 45CHel planDomare Utifrån ()
13:00P12 Nordvästra B1, vårP12Hittarps IK svart - Högaborgs BK grön3 X 15FHalv planAxel Börjesson (0733137242)
Nils Bergkvist (0763117200)
13:00P11 Nordvästra A, vårP13Hittarps IK Blå - Landskrona BoIS svart3 X 15EHalv planLukas Nyman (0763211301)
13:00P9 Nordvästra vit, vårP15Hittarps IK svart - Höganäs BK röd3 X 10GHalv planJack Hanell ()
13:30P8 Nordvästra blå, vårP/F16Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart3 X 10Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1Halv plan
15:00P16 Skåneserie B, vårP08Hittarps IK - Laholms FK2 X 40CHel planDomare Utifrån ()
15:00P10 Nordvästra B3, vårP14Hittarps IK gul - Eskilsminne IF syd3 X 15FHalv planAxel Malmén (0763441004)
2024-06-1717:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11DHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHel plan
18:30P11 Nordvästra C2, vårP13Höganäs BK röd - Hittarps IK Vit3 X 15Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-mannaHalv plan
19:00F12 Nordvästra C2, vårF12/13Hittarps IK vit - Landskrona BoIS vit3 X 15EHalv planLinus Nykvist ()
2024-06-1817:00-18:30TräningF11Träning F11DHel plan
17:00-18:30TräningP09Träning P09CHel plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-06-1917:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:45P13 Nordvästra A, vårP11Hittarps IK vit - Helsingborg City FC3 X 20BHel planVilgot Wallmark (072-719 42 77)
19:00Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår Herr UÄngelholms FF 2 - Hittarps IK 22 X 45Fridhemsparken, Ängelholm NaturgräsHel plan
2024-06-2017:00-18:30TräningF11Träning F11BHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UDHel plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:00P15 Nordvästra A, vårP09Hittarps IK röd - Lunds BK 22 X 45CHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenAskims IK - Hittarps IK2 X 45Kobbegården 1 KonstgräsHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-06-2116:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
2024-06-2209:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
2024-06-2311:00P14 Nordvästra A, vårP10Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå3 X 20DHalv plan
15:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenHittarps IK - Laholms FK2 X 45AHel plan
2024-06-2417:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13EHel plan
17:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13FHel plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-06-2517:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
19:00Division 2 Dam Västra Götaland Dam SenHittarps IK - Lilla Torg FF2 X 45AHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-06-2617:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13EHel plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13FHel plan
2024-06-2717:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-06-2816:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
2024-06-2909:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
14:00Div 2 Västra Götaland, herr 2024Herr SenHittarps IK - Öckerö IF2 X 45AHel plan
2024-07-0117:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-07-0217:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-07-0317:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-07-0417:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-07-0516:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
2024-07-0609:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
2024-07-0817:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-07-0917:00-18:30TräningP12Träning P12BHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10CHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15EHel plan
18:30-19:45TräningF14/15Träning F14/15FHel plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10DHel plan
19:30-21:00TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
2024-07-1017:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15BHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10DHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-07-1117:00-18:30TräningP08Träning P08DHel plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12EHel plan
18:30-19:45TräningP12Träning P12FHel plan
19:30-21:00TräningDam SenTräning Dam SenAHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHel plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UDHel plan
2024-07-1216:00-17:30TräningInspirationsträningTräning InspirationsträningDHel plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHel plan
2024-07-1309:00-10:30TräningF/P17Träning F/P17CHalv plan
09:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningFP18Träning FP18DHalv plan
09:00-10:30TräningP/F16Träning P/F16CHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12EHel plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12FHel plan
09:00-10:30TräningP15Träning P15DHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10DHalv plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10DHalv plan
2024-07-1517:00-18:30TräningP08Träning P08CHel plan
18:00-19:30TräningDam SenTräning Dam SenAHalv plan
18:00-19:30TräningHerr SenTräning Herr SenAHalv plan
18:30-19:45TräningDam UTräning Dam UDHel plan
18:30-19:45TräningHerr UTräning Herr UCHel plan