KALENDER 2024

DatumKlockslagHändelseÅlderAktivitetSpeltidPlatsSpelformDomare
2024-02-2510:00TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
10:00TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
11:15TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
11:15TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
12:00TräningsmatchHerr SenHittarps IK - Vejby IF2 X 45CHel planDomare Utifrån ()
2024-02-2617:00-18:15TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11BHalv plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHalv plan
18:15-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHalv plan
18:15-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHalv plan
18:30-19:45TräningF12/13Träning F12/13BHalv plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-02-2717:00-18:30TräningF10Träning F10CHalv plan
17:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09CHalv plan
19:45-21:00TräningOld BoysTräning Old BoysBHalv plan
2024-02-2817:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14CHalv plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15CHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10BHalv plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-02-2917:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-20:00TräningHerr SenTräning Herr SenMPHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-0118:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
2024-03-0209:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12CHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10CHel plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10BHel plan
13:00TräningsmatchF11Hittarps IK - Råå IF3 X 25BHel plan
13:00TräningsmatchHerr UHittarps IK - Laholms FK2 X 45CHel plan
15:00TräningsmatchP08Hittarps IK - Höganäs BK2 X 45CHel plan
15:00TräningsmatchP10Hittarps IK - Allerums GIF3 X 25BHel plan
2024-03-0308:30TräningsmatchP15Hittarps IK - Vejby IF1 X 120BHel plan
08:30TräningsmatchP15Hittarps IK - LB071 X 120CHel plan
11:00TräningsmatchP09Hittarps IK - Halmstad BK2 X 40CHel plan
11:00TräningsmatchP11Hittarps IK - LB073 X 25BHel plan
13:00TräningsmatchF10Hittarps IK - Eskilsminne IF2 X 40BHel plan
13:00TräningsmatchF12/13Hittarps IK - Helsingborgs IF3 X 25CHalv plan
15:00TräningsmatchF10Hittarps IK - Skäldervikens IF3 X 25BHel plan
15:00TräningsmatchHerr UHittarps IK - Teckomatorps SK2 X 45CHel plan
15:00TräningsmatchP08Hittarps IK - Markaryds IF2 X 45MPHel plan
2024-03-0417:00-18:15TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11BHalv plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHalv plan
18:15-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHalv plan
18:15-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHalv plan
18:30-19:45TräningF12/13Träning F12/13BHalv plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-0517:00-18:30TräningF10Träning F10CHalv plan
17:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09CHalv plan
19:45-21:00TräningOld BoysTräning Old BoysBHalv plan
2024-03-0617:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14CHalv plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15CHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10BHalv plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-0717:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-20:00TräningHerr SenTräning Herr SenMPHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-0818:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
2024-03-0909:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12CHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10CHel plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10BHel plan
11:00TräningsmatchF10Hittarps IK - Lunds BK3 X 25CHel plan
13:00TräningsmatchDam SenHittarps IK - Hessleholm FC2 X 45CHel plan
13:00TräningsmatchF14/15Hittarps IK - Eskilsminne IF3 X 20BHalv plan
15:00TräningsmatchP08Hittarps IK - Nosaby IF2 X 45CHel plan
15:00TräningsmatchP11Hittarps IK - Malmö FF3 X 25BHel plan
2024-03-1011:00TräningsmatchDam UHittarps IK - Vinslövs IF2 X 40CHel plan
11:00TräningsmatchF12/13Hittarps IK - FC Staffanstorp3 X 20BHalv plan
13:00TräningsmatchF10Hittarps IK - Trelleborg FF2 X 40BHel plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Eskilsminne IF3 X 20BHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Eskilsminne IF3 X 20BHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Eskilsminne IF3 X 20CHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Eskilsminne IF3 X 20CHalv plan
2024-03-1117:00-18:15TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11BHalv plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHalv plan
18:15-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHalv plan
18:15-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHalv plan
18:30-19:45TräningF12/13Träning F12/13BHalv plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-1217:00-18:30TräningF10Träning F10CHalv plan
17:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:00TräningsmatchHerr SenHittarps IK - Helsingborgs IF2 X 45CHel plan
18:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09CHalv plan
19:45-21:00TräningOld BoysTräning Old BoysBHalv plan
2024-03-1317:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14CHalv plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15CHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10BHalv plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-1417:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-20:00TräningHerr SenTräning Herr SenMPHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-1518:00TräningsmatchF08/09Hittarps IK - Fortuna FF2 X 45BHel plan
18:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
2024-03-1609:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12CHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10CHel plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10BHel plan
13:00TräningsmatchF12/13Hittarps IK - Helsingborgs IF3 X 20BHalv plan
13:00TräningsmatchF14/15Hittarps IK - Råå IF3 X 20BHalv plan
13:00TräningsmatchHerr UHittarps IK - Kvarnby IK2 X 45CHel plan
15:00TräningsmatchF11Hittarps IK - Svalövs BK3 X 25BHel plan
15:00TräningsmatchP08Hittarps IK - Bjärreds IF2 X 45CHel plan
2024-03-1709:30TräningsmatchP13Hittarps IK - Höganäs Blå3 X 20BHalv plan
09:30TräningsmatchP13Hittarps IK - Höganäs Röd3 X 20BHalv plan
10:30TräningsmatchP10Hittarps IK - Jonstorps IF FK3 X 25CHel plan
10:45TräningsmatchP13Hittarps IK - Höganäs Vit3 X 20BHalv plan
10:45TräningsmatchP13Hittarps IK - Höganäs Grön3 X 20BHalv plan
13:00TräningsmatchF11Hittarps IK - Fortuna FF3 X 25BHel plan
15:00TräningsmatchP09Hittarps IK - IF Leikin2 X 40CHel plan
2024-03-1817:00-18:15TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11BHalv plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHalv plan
18:15-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHalv plan
18:15-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHalv plan
18:30-19:45TräningF12/13Träning F12/13BHalv plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-1917:00-18:30TräningF10Träning F10CHalv plan
17:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09CHalv plan
19:45-21:00TräningOld BoysTräning Old BoysBHalv plan
2024-03-2017:00-18:30TräningF12/13Träning F12/13BHel plan
17:00-18:30TräningP14Träning P14CHalv plan
17:00-18:30TräningP15Träning P15CHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-19:45TräningF10Träning F10BHalv plan
18:30-19:45TräningP13Träning P13BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-2117:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP10Träning P10CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHel plan
18:30-20:00TräningHerr SenTräning Herr SenMPHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP11Träning P11BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-2218:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
2024-03-2309:00-10:30TräningF14/15Träning F14/15BHalv plan
09:00-10:30TräningP12Träning P12CHel plan
09:00-10:30TräningP14Träning P14BHalv plan
10:30-12:00TräningF10Träning F10CHel plan
10:30-12:00TräningP10Träning P10BHel plan
12:30TräningsmatchF11Hittarps IK - Vikens IK3 X 25BHel plan
13:00TräningsmatchHerr SenHittarps IK - FBK Balkan2 X 45CHel plan
15:30TräningsmatchDam SenHittarps IK - Hammenhögs IF2 X 45CHel plan
2024-03-2410:00TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
10:00TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
11:00TräningsmatchP11Hittarps IK - Kristianstad FC3 X 25CHel plan
11:15TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
11:15TräningsmatchP13Hittarps IK - TBD3 X 15BHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Råå IF3 X 20BHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Bjuvstorps FF3 X 20BHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Råå IF3 X 20CHalv plan
15:00TräningsmatchP14Hittarps IK - Bjuvstorps FF3 X 20CHalv plan
2024-03-2517:00-18:15TräningP08Träning P08CHel plan
17:00-18:30TräningP11Träning P11BHalv plan
17:00-18:30TräningP13Träning P13BHalv plan
18:15-19:45TräningDam SenTräning Dam SenCHalv plan
18:15-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHalv plan
18:30-19:45TräningF12/13Träning F12/13BHalv plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UBHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09BHalv plan
19:45-21:00TräningHerr UTräning Herr UCHel plan
2024-03-2617:00-18:30TräningF10Träning F10CHalv plan
17:00-18:30TräningF11Träning F11BHalv plan
17:00-18:30TräningP08Träning P08CHalv plan
17:00-18:30TräningP12Träning P12BHalv plan
18:30-19:45TräningHerr SenTräning Herr SenCHel plan
18:30-19:45TräningP09Träning P09BHalv plan
18:30-19:45TräningP10Träning P10BHalv plan
19:45-21:00TräningDam UTräning Dam UCHalv plan
19:45-21:00TräningF08/09Träning F08/09CHalv plan
19:45-21:00TräningOld BoysTräning Old BoysBHalv plan